dywizjon

Forum sojuszu Dywizjon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-03-21 07:05:29

kubi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 20
Punktów :   

Poznajmy się

Witam mam na imię Zbyszek mieszkam w Londynie. W Ogame gram od 6 miesięcy. Grałem na różnych Uni ale tutaj każdy ma prawie równe szanse. Wszyscy zaczynają.

Offline

 

#2 2008-04-06 11:13:19

volrath

E.S.T.I.

19210
Skąd: Warsaw/Lublin
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się

Witam, w ogame najczęściej gram pod nickami Vol / Volrath, aczkolwiek cała sieć zna mnie pod pseudonimem Civril (Civril aen Saevherne). Moja historia w ogame to... chyba już 3 lata, ale głowy to ja uciąć sobie nie dam, teraz miałem rok przerwy, którą zrobiłem sobie jakoś po wprowadzeniu do gry pancerników. jestem informatykiem (bardziej głównym administratorem niż progrmistą) a pomieszkuję najczęściej w Warszawie, choć bardzo bliski jest mi także Lublin, trochę mniej, ale też szczególnie Hajnówka oraz Krajenka pod Piłą, czy Racibórz. pozdrawiam wszystkich sojuszników


-=Mess with the best, die like the rest=-

Offline

 

#3 2008-04-06 13:44:29

kubi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 20
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Moimi miastami w Polsce są Poznań gdziemieszkałem przez 10 lat i Inowrocław gdzie się wychowałem. teraz w Londynie pracuję na budowach, w Polsce byłem ( jestem ciągle) technikiem budowlanym. W związku z robotą mam mało czasu na grę gram tylko wieczorami i wcześnie rano mam swoją godzinkę. Prywatnie znam się z Danem 1410 z naszego sojuszu od 30 lat. Nieżle co? Borys też mieszka w Londynie znamy się trzy lata stąd ten pomysł na założenie sojuszu. To ja ich wciągnołem do gry i zaraziłem ogame.

Offline

 

#4 2008-04-13 10:26:26

BlackNight

Użytkownik

9161242
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-04-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witam jetem Arek pochodzę z Bydgoszczy mam 19 lat jeszcze się uczę w kierunku technika awionika ogólnie mówiąc lotnictwo a o doświadczeniu z ogame mogę powiedzieć mało gram od stycznia tego roku na czterech uni na ogame na 13 (1400) 32top (970) 58 znacie pozycję i 59 (1450) gdzie mam własnego soja. Gram także na http://inwazja.wp.pl/indexExternal.es?s … 81eef41ac7tam jestem na pozycji  ok 1500 co przy ok 20tyś graczy to nie źle i tam też mam sojusz z 20 ludkami i jesteśmy w stu najlepszych(97)Dobra kończę bo się rozpisałem PozD


vincit qui patitur - zwycięża ten, kto wytrwa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alchemyrpg.pun.pl www.pes-manager.pun.pl www.elanowcy.pun.pl www.way-of-shinobi.pun.pl www.bakuganbattlebraweler.pun.pl